3 GODZINKI DLA RODZINKI”

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

  1. Księga pamiątkowa – obok sceny.
  2. „Maluszkowo” – przedszkole
  3. Loteria fantowa, malowanie twarzy, „Wesołe ciasteczka”, czyli malowanie ciasteczek oraz zamek dmuchany – plac zabaw
  4. „Dyskoteka małego człowieka” od godz.16.30 – plac zabaw
  5. „Szachy nie tylko dla przedszkolaka ” – teren koło sali gimnastycznej
  6. „Kto ciśnienie, cukier mierzy dba o zdrowie jak należy” – pomiar poziomu cukru i ciśnienia „Zdrowie i uroda w rodzinie”– analiza składu ciała – plac zabaw
  7. Pokazy ratownictwa, alkogogle oraz narkogogle – koło nowej sali gimnastycznej
  8. Prezentacja związana z innowacją z języka angielskiego – od godz. 16, sala nr 50
  9. „Z fizyką na ty” – od godz.16, sala nr 48
  10. „Zdrowe dzieci mamy” wykład – od godz. 15.30, sala nr 45
  11. „Dla każdego coś dobrego” –kawiarenka w świetlicy szkolnej oraz obok sali gimnastycznej
  12. Lody, popcorn, wata cukrowa – teren koło sali gimnastycznej

Zapraszamy do korzystania z licznie przygotowanych specjalnie dla Państwa atrakcji.

W razie deszczu program artystyczny i wydarzenia towarzyszące zostaną przeniesione do szkoły

 

  „3 GODZINKI DLA RODZINKI”

PROGRAM  ARTYSTYCZNY

  1. Występ taneczny przedszkolaków przygotowany przez Panią Aleksandrę Rzepa ze studia Ruchu SK-ART.
  2. Występ taneczny uczniów szkoły podstawowej, również przygotowany przez Panią Aleksandrę Rzepa ze studia Ruchu SK-ART.
  3. Popisy najmłodszych – program artystyczny przygotowany przez wychowawców przedszkola oraz Pana Mariusza Wiech.
  4. Występ nauczycieli z Zespołu Szkół – przedstawienie „Rzepka.”
  5. Pokaz karate w wykonaniu Klubu Kyokushin Karate Bukowno – Olkusz pod kierownictwem Sensei Sławomira Rudawskiego 4-Dan.
  6. Występ uczniów klasy III SP, którzy przedstawią program o wyczekiwanych przez wszystkich wakacjach.
  7. Występ cheerleaderek przygotowany przez studio Ruchu SK-ART.
  8. Występ uczennicy klasy IV a – Magdaleny Karcz – która przygotowała pokaz gimnastyki artystycznej.
  9. Występy wokalne laureatek Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej:
    • Marysia Baranik oraz Marcelina Baran
    • Aleksandra Dziwak
    • Magdalena Kochanik
    • Jagoda Szymańska oraz Joanna Stachowicz
    • Izabela Chochół
  10. Przedstawienie pt. „Kopciuszek” w wersji niemieckiej przygotowane przez klasę I a gimnazjum.
  11. Niespodzianka przygotowana przez Ochotniczą Straż Pożarną z Przegini
  12. Mecz piłki siatkowej – rodzice, nauczyciele oraz klasy sportowe
  13. Turniej piłki nożnej o Puchar Proboszcza Sanktuarium Najświętszego Zbawiciela w Przegini, na który zapraszamy na salę gimnastyczną.

Wszystkim życzymy udanej zabawy.

3 godzinki trzy godzinki dla rodzinki

Dzwonki
1. 8.00 – 8.45
2. 8.50 – 9.35
3. 9.45 – 10.30
4. 10.40 – 11.25
5. 11.45 – 12.30
6. 12.35 – 13.20
7. 13.30 – 14.15
8. 14.20 – 15.05
Autobus

Codziennie rano:
● 7.30 Racławice od oczyszczalni
● 7.45 Przeginia od Ostrej Góry (uczniowie wsiadają na przystanku Ostra Góra, Skotnica, Stara szkoła)

Po południu:
Od PON do CZW:
● 13.30 do Przegini
● 15.10 do Racławic
● 15.30 do Przegini
Piątek:
● 13.30 do Przegini
● 14.10 do Racławic
● 14.30 do Przegini

Biblioteka
Poniedziałek:
  • 9:35-10:40
Wtorek:
  • 9:35-11:25
  • 13:20-15:05
Środa:
  • 8:45-15:05
Czwartek:
  • 8:45-13:20
  • 13:30-14:20
Piątek:
  • 9:35-10:40
Z życia szkoły
Gazetka Szkoły
2018 marzec/kwiecień

2016 listopad

2016 wrzesień