Wszystko  co dobre, szybko się kończy. To powiedzenie z pewnością towarzyszy wielu uczniom przy okazji końca roku szkolnego. W szkole pożegnania mieliśmy przez dwa dni.

W czwartek klasy VII wystąpiły z krótkim programem artystycznym przygotowanym specjalnie na pożegnanie klas VIII. Absolwenci naszej szkoły zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami przeznaczonymi indywidualnie dla każdego. Były tytuły m.in. najlepszego tancerza, papużki-nierozłączki, supergracz a nawet czarodziej dobrego wychowania. Wszystkie nagrody zostały okraszone odpowiednimi utworami muzycznymi adekwatnymi do otrzymanego tytułu. Miło było zobaczyć uśmiechy na twarzach ósmoklasistów, którzy zostali docenieni za swój (mniejszy lub większy) wkład w rozwój szkolnej społeczności.

Po programie artystycznym nastąpiło rozdanie nagród i dyplomów za osiągnięcie bardzo dobrych wyników w nauce oraz za udział w konkursach. Nagrodzeni za swoją ciężką pracę dostali nagrody książkowe, pamiątkowe dyplomy oraz gromkie brawa od zgromadzonych na sali gimnastycznej.

24 czerwca 2022 roku to z kolei data wypatrywana przez wszystkich uczniów, a może i nawet niektórych nauczycieli. Zakończenie roku szkolnego zaczęliśmy od mszy świętej, a po niej wszyscy zebrali się w sali gimnastycznej. Pani Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa z wyróżnieniem uczniom z klas IV-VIII. Następnie uhonorowani listami gratulacyjnymi zostali rodzice tych ósmoklasistów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. Prawdziwe wzruszenie wywołał z pewnością występ absolwentek, którym naprawdę uwierzyliśmy, że „Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”. Na koniec Pani Dyrektor życzyła wszystkim udanych, słonecznych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Chcemy jeszcze ósmoklasistom przekazać kilka słów: Drodzy Absolwenci żyjcie tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniajcie każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością.

Dzwonki
1. 8.00 – 8.45
2. 8.50 – 9.35
3. 9.45 – 10.30
4. 10.45 – 11.30
5. 11.45 – 12.30
6. 12.35 – 13.20
7. 13.25 – 14.10
8. 14.15 – 15.00
Szkoła Promująca Zdrowie
Autobus

Codziennie rano:
7.40 – Przeginia od Ostrej Góry (uczniowie wsiadają na przystanku Ostra Góra, Skotnica, Stara szkoła)

Po południu:
● I kurs: codziennie o 13:35
● II kurs:
– poniedziałek, wtorek, środa, piątek o 15.25
– czwartek  o 15:10

Z życia szkoły