Dobiegła końca nasza tegoroczna działalność w ramach akcji „Szkoła
z Pasją Pomagania”. Otrzymaliśmy certyfikat i podziękowania, które zamieszczamy niżej.

Szanowni Państwo,

Za nami kolejny rok szkolny, w którym chęć i pasja pomagania nieuleczalnie chorym dzieciom, nie dała pokonać się trudnościom związanych z pandemią. Rok ten przysporzył sporo nowych wyzwań i uniemożliwił zrealizowanie wszystkich naszych założeń.

Pomimo tych trudności chcielibyśmy podsumować i zakończyć III edycję konkursu „Szkoła z Pasją Pomagania”. Z dużą wdzięcznością obserwowaliśmy wielkie zaangażowanie w organizację akcji, których realizacja była możliwa. Cieszymy się, że mieliśmy przyjemność po raz kolejny współpracować z Państwa szkołami.

Podobnie jak w ubiegłym roku, biorąc pod uwagę uwarunkowania związane z pandemią, podjęliśmy decyzję, że nie wyłonimy jednego zwycięzcy konkursu, lecz wyróżnimy wszystkie szkoły zaangażowane w program. Pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim z Państwa – Kadrze Pedagogicznej, Uczniom oraz Rodzicom za zaangażowanie w akcje i pokonywanie przeszkód organizacyjnych w realizowaniu zadań, a tym samym wsparcie okazane Podopiecznym Alma Spei Hospicjum dla Dzieci.

W załączeniu przysyłamy skan listu ze słowami podziękowania od Pierwszej Damy, Pani Agaty Kornhauser-Dudy, która po raz kolejny objęła nasz konkurs honorowym Patronatem.

Jednocześnie dołączamy certyfikat przyznany za udział w naszym konkursie. Tym wyróżnieniem chcemy docenić wysiłek i serce włożone w realizowanie wraz z nami wszystkich akcji.

Informujemy również, że oryginały dokumentów wysłane zostały na adres szkoły za pośrednictwem poczty.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na Facebooku, gdzie w najbliższych dniach pojawi się krótki materiał filmowy podsumowujący tegoroczną edycję konkursu.

Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Alma Spei Hospicjum dla Dzieci „.

Dzwonki
1. 8.00 – 8.45
2. 8.50 – 9.35
3. 9.45 – 10.30
4. 10.45 – 11.30
5. 11.45 – 12.30
6. 12.35 – 13.20
7. 13.30 – 14.15
8. 14.20 – 15.05
Stan powietrza
Zdrowa Szkoła
Autobus

Codziennie rano:
● 7.40 Przeginia od Ostrej Góry (uczniowie wsiadają na przystanku Ostra Góra, Skotnica, Stara szkoła)

Po południu:
● 13.30  I kurs
● 15.25  II kurs

Z życia szkoły